Sömürüsüz Lezzetler

Kitchen of Freedom’dan Kahvaltılık: Ayçekirdeği Sürme

Kitchen of Freedom’dan Kahvaltılık: Ayçekirdeği Sürme

Geçtiğimiz günlerde, Kitchen of Freedom’un ürünlerini deneme şansını elde ettik, özellikle Ayçekirdeği sürme çok hoşumuza gitti. Kahvaltılık konusunda sıkıntı yaşayanlar için birebir sürmeleri bulunan markanın ürünleri aşırı lezzetli. Her ne kadar zaman zaman kendimiz kahvaltılıklarımızı hazırlamak için çabalasak da buna zaman bulamayanlar da oluyor. İşte tam olarak bu noktada Kitchen of Freedom ürünleri kurtarıcımız olabilir.

Ayçekirdeği sürme içerisinde neler var?

Ayçekirdeği sürmesi içerisinde; ayçekirdeği, ayçiçek yağı, limon, sarımsak, tuz ve pancar bulunuyor. Hafif bir tadı var ve özellikle domatesle beraber mükemmel oluyor. Birkaç gündür kahvaltılarımızda bu sürmeden yiyoruz ve aşırı memnun kaldık. 190 cc’lik kavanozun fiyatı da 12 TL. Ürünleri dilerseniz İstanbul Kadıköy’de bulunan Vegan Bakkal’dan dilerseniz de Instagram üzerinden kargolanmak suretiyle satın alabilirsiniz. Şehir dışına kargo imkanları bulunuyor.

Kitchen of Freedom ürünlerine ulaşmak için: Instagram adreslerini ziyaret edebilirsiniz.11 thoughts on “Kitchen of Freedom’dan Kahvaltılık: Ayçekirdeği Sürme”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maltepe escort