Sömürüsüz Lezzetler

Vegan Roll On – SIVENO ROLL-ON

Vegan Roll On – SIVENO ROLL-ON

Siveno Roll-On doğal bir süreç olan terlemeye engel olmadan ter kokusunu önlüyor, gün boyu taze ve ferah hissetmenizi sağlıyor. Terlemek vücuttaki toksinleri atmak için gerekli bir süreçtir ve bu doğal sürecin engellemesi vücutta toksinlerin birikmesine sebep olup sağlığı tehdit eden sonuçlara yol açabilir.

Ter aslında tek başına kokusuzdur. Koltuk altındaki nemli ve havasız ortam, mikroplar için uygun bir üreme ortamı sağlamaktadır. Terin içerisindeki maddeleri parçalayan mikroplar zamanla kötü kokuya yol açmaktadır. Ter kokusunun esas sebebi de bu bakterilerdir.Yapılan araştırmalar, terlemeye ve ter kokusuna engel olmak için kullanılan kimyasal içerikli deodorant ve antipersprantların göğüs kanserini tetiklediğini ortaya koymaktadır.

Siveno Roll-On Doğal Terleme Sürecine Engel Olmuyor

Doğal mineral tuz kullanılarak üretilen ve zararlı alüminyum bileşenleri, sentetik koruyucu, koku ve boya, paraben ve alkol içermeyen Siveno Doğal Roll-On vücudun toksinleri atması için gerekli olan terleme sürecine engel olmadan ter kokusuna karşı etki gösteriyor. Vegan Siveno Doğal roll-on yapışkanlık hissi vermiyor ve kıyafetlerde leke bırakmıyor. Sürdürülebilir bir Dünya herkesin hakkı düşüncesiyle yola çıkan Siveno’nun %100 doğal ve çevre dostu ürünlerini kullanarak doğayı, kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun…

Siveno Doğal Roll On  Fiyatı : 22,90 TL.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maltepe escort