Sömürüsüz Lezzetler

Tekzen patili dostlara destek oluyor

Tekzen patili dostlara destek oluyor

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel bir proje düzenledi. Proje kapsamında 1 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında firmanın online alışveriş platformu www.tekzen.com.tr’den yapılacak her alışveriş için firma, Haçiko derneğine 1 TL bağış yapacak.

“Her ilde bir TEKZEN” büyüme hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen firma, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’ne özel bir proje başlattı. Proje kapsamında 1 – 7 Ekim 2018 tarihinde www.tekzen.com.tr’den yapılan her bir alışveriş için firma, Haçiko Derneği’ne 1 TL bağış yaparak patili dostlara destek olacak. Firma, sadece müşterilerinin evlerini değil, hayatı daha güzel ve mutlu kılan sokak hayvanlarının  yaşam alanlarını güzelleştirerek hayatın kendisine de değer katıyor. Geçtiğimiz aylarda 150 patili dosta graffiti sanatçılarının özenle boyadığı birbirinden renkli 50 kulübe hediye eden firma, bu defa Haçiko Derneği ile bu desteği devam ettiriyor.

TEKZEN YARDIM EDİYOR

Haçiko Derneği yardıma muhtaç hayvanların beslenmeleri, bakım /tedavilerinin sağlanması ve kamuoyunun ilgisini bu hayvanlara çekmek için uğraş veriyor. Firma da Hayvanları Koruma Günü için başlattığı proje kapsamında derneğe bağışta bulunarak patili dostlarını yalnız bırakmıyor. Firma, internet sitesi  tekzen.com.tr’de, doğal hayatın vazgeçilmez bir parçası olan, patili dostlara sosyal sorumluluk projesi kapsamında desteğini sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda kayıp ya da terk edilmiş kedi ve köpek ilanları için web sitesinde özel bir sayfa açan firma, bu platformda sadece kayıp evcil hayvanların değil, aynı zamanda sokaklara terk edilmiş ya da barınaklarda yaşayan küçük dostların da ilanlarını paylaşıyor.

Firma, hayatı daha güzel ve mutlu kılan sokak hayvanlarının hayatına da değer katmaya devam edecek…

 

 

 

 

 

 

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maltepe escort