Sömürüsüz Lezzetler

Simple markası hayvansal madde içermiyor ve deney yapmıyor!

Simple markası hayvansal madde içermiyor ve deney yapmıyor!

İngiltere’nin 1 numaralı yüz bakım markası olarak kabul edilen Simple hayvansal madde içermeyen ürünleriyle artık Türkiye’de. Üstelik Simple hiçbir ürününü hayvanlar üzerinde test etmediğini de dile getiriyor. Önceki günlerde Instagram hesapları üzerinden bir paylaşım yapan marka, “Yaptığımız her şeyin kalbinde nezaket var! Simple’ın iyi kalpli ürünleri hayvansal kaynaklı içerik içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmez” ifadelerini kullandı. Marka yakın zamanda cruelty free sertifikası almak için çalışmalarını da başlattığını dile getirdi.

Marka felsefesini de şu sözlerle anlatıyor: “En başından bu yana, Simple felsefesi her zaman iyi kalpli olmak hatta en iyi kalpli olmakla ilgilidir. Çünkü tüm ciltler zaman zaman hassas olabilir. Ürünlerimizde ne kullanmadığımız, en az içeriğinde neler olduğu kadar önemlidir! Aslında, cildinizin aşık olacağı içerikler ekliyoruz! Çünkü her cilt zaman zaman hassas olabilir; kirlilik, stres, tahriş edici durumlar, hava koşullarının değişmesi, uykusuzluk ve şehir yaşamı gibi cildinizin hassas hissetmesi ve ekstra özen ve nezaket ihtiyacı duyması için milyonlarca neden var. Bu nedenle, eğer içeriklerden biri iyi kalplilik kriterimize uygun olmazsa,  ürünlerimizde kullanılmaz ve kullanılmayacak içerikler listemize eklenir. Bu yüzden bu listenin sürekli uzaması seni şaşırtmasın!”

Simple ürünler

Markanın şu kategorilerde ürünleri bulunuyor:

  • Makyaj temizleme ürünleri
  • Yüz kremi ve nemlendiriciler
  • Yüz temizleme jelleri
  • Maskeler ve peelingler

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Simple markasıyla bu konuda iletişime geçen oldu mu? Yorum yaparak değerlendirebilirsiniz. Sevgiler…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maltepe escort