Sömürüsüz Lezzetler

Şehrin Merkezinde Hem Vegan Hem Organik Tatlar: Le Pain Quotidien

Şehrin Merkezinde Hem Vegan Hem Organik Tatlar: Le Pain Quotidien

Doğal lezzetlerin adresi Le Pain Quotidien kışa özel spesiyal menüsü ile tat duyunuza yeni renkler katacak.

Her gün aynı şeyleri yemekten sıkılmış olabilir, artık daha sağlıklı beslenmek istiyor olabilirsiniz. Daha sağlıklı, az kalorili ve gününüze farklılık katacak bir akşam yemeğine ne dersiniz? O zaman rotanızı Le Pain Quotidien şubelerine çevirin.

Organik ve sağlıklı lezzetlerin adresi Le Pain Quotidien, kış sezonunu yenilenen spesiyal menüsüyle kucaklıyor. Düşük kalorili organik ve lezzetli menüsüyle sezona formda ve sağlıklı girmenize yardımcı oluyor.  Vegan beslenmeyi tercih edenler ve şeker kullanmayanlar için tamamı kendi şekeriyle pişen Vegan İncir ve Muz Puding ve son zamanların en sevilen çaylarından biri olan Hibiskus Çayı ise sıcak ve soğuk seçeneğiyle tat duyunuza yeni renkler katmak için sizleri bekliyor.

Le Pain Quotidien hakkında

Le Pain Quotidien markası Belçikalı şef Alain Coumont’un yemeğe duyduğu tutkunun yanı sıra lezzete ve kaliteye verdiği önemle ortaya çıktı. Coumont, Belçika’da küçük bir çocukken, sayısız saatlerini sandalyesinin üzerinde, büyükannesinin ekmek yapışını izleyerek geçirirdi. Daha sonra Brüksel’de genç bir şef olan Alain Coumont, çalıştığı restoran için uygun ekmeği bulamayınca kaliteye olan tutkusuyla çocukluğunun ekmeklerini yapabilmek için küçük bir fırın açmaya karar verdi ve ilk fırınını Brüksel’de açtı. Fırınının adını ‘taze, günlük ekmek‘ anlamına gelen ‘Le Pain Quotidien’ koydu ve Brükselliler tarafından büyük beğeni topladı.

www.lepainquotidien.com.tr

Twitter: LPQTUR

Instagram: Lepainquotidientr

 

Kanyon:

Kanyon AVM No:185 Giriş Katı Mağaza No:140B 1.Levent

İstinye Park:

İstinye Park AVM No:F319 İstinye

Suadiye:

Bostancı Mah. Havacı Binbaşı Mehmet Sok. Orter Apt. No: 2/1 Çatalçeşme-Suadiye

Buyaka:

Buyaka AVM No:56, Bağımsız Bölüm No:94 Ümraniye

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir