Sömürüsüz Lezzetler

Eyüp Sabri Tuncer yeni vegan diş macununu piyasaya sürdü

Eyüp Sabri Tuncer yeni vegan diş macununu piyasaya sürdü

Eyüp Sabri Tuncer, ağız ve diş sağlığınız için doğanın şifalı özlerinden ilham alarak yepyeni bir kategoriye giriş yaptı. Formülündeki doğal özlerle sağlıklı diş ve diş etlerinin yanı sıra ferahlık sağlayan diş macunları, Doğal Misvak Özlü ve Doğal Karanfil Özlü 2 ayrı seçeneği ile raflardaki yerini aldı.

Kişisel bakım ürünlerinde doğal içerikli ürünler geliştirerek dikkat çekmeye devam eden Eyüp Sabri Tuncer, üç farklı diş macunu seçeneği ile yepyeni bir kategoriye giriş yaptı. Sls, Florür, Paraben, Titanyum Dioksit, Gluten ve renklendirici gibi kimyasallar içermeyen geliştirilmiş formülü sayesinde insan sağlığını ön planda tutan diş macunları, içeriğinde bulunan doğal özlerle diş ve diş etlerini koruyor. Diş macunları formülünde yer alan Thymol (kekik bitkisinden elde edilen yağ), okaliptus ve mentol ile ağızda uzun süreli ferahlık sağlıyor.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Misvak Özünün Diş Bakımına Faydaları

Dişlerin doğal beyazlığının korunmasına yardımcı olurken misvak özü ağızdaki kötü kokuların giderilmesini sağlar. Misvak, içerdiği mineraller yardımıyla diş etlerini korur aynı zamanda antioksidan özelliğinden dolayı diş eti ve dişlerini korur. Düzenli kullanımda diş plaklarında azalma, diş eti iyileştirmelerinde fayda sağlar.

eyüp sabri tuncereyüp sabri tuncer

Doğal Karanfil Özünün Diş Bakımına Faydaları

Karanfil diş eti için kullanılan etkili bir bitkisel çözümdür. Ağzın rahatlaması ve taze bir nefes için tercih edilmektedir ve antiseptik özelliğe sahiptir. Karanfil yağı bu antiseptik özelliği sayesinde diş etlerinizin rahatlamasını ve mükemmel kokusu ile nefesinizin tazelenmesini sağlar, ağzınıza ferahlık verir. Eskilerden beri diş bakımında kullanılan karanfil özü dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maltepe escort